הסכמים במשפחה

בין אם מדובר בהסכם ממון בין בני זוג, הסכם כספי בין קרובי משפחה או הסכם לסיום קשר זוגי - הסכמים במשפחה תמיד יהיו טעונים רגשית.

לא קל לנסח הסכמים משפטיים רשמיים המעגנים הבנות כלכליות בין בני משפחה. לעולם יהיו מעורבים בהם רגשות ותחושות של מתח וחוסר נעימות, לשני הצדדים. ליווי על ידי עו"ד מומחה בדיני משפחה הוא הדרך שלכם לעשות את זה בצורה עניינית, מקצועית ומדויקת. אמנם הרגשות לא ייעלמו או ייעדרו כליל מהעניין, אך תוכלו לדאוג שהתהליך יהיה מכבד ומקצועי.

משרדינו מטפל במגוון הסכמים במסגרת המשפחה:

הסכמי ממון

מסמך משפטי בין בני זוג המסדיר את העניינים הכספיים ומונע מחלוקות עתידיות במקרה של פירוד.

הסכמי חיים משותפים/ידועים בציבור

הסכם בין בני זוג החיים יחדיו, שלא נישאו ואינם מעוניינים להינשא, המסדיר את כל הנושאים הקשורים לחייהם המשותפים ולעניינים הנובעים מפירוד, ככל שיהיה.

הסכמי פרידה וגירושין

אנו מאמינות כי גישור ועריכת הסכם פירוד/גירושין הם הדרך הנכונה לסיים את מערכת היחסים הזוגית. למשרדנו ניסיון רב בניהול הליכי גישור, ובסיומם עריכת הסכם הוגן, השומר על האינטרסים של לקוחותינו. הסכם משפטי לעולם יהווה בסיס לעתיד טוב יותר לשני הצדדים, מאשר מאבקים והתנצחויות בערכאות המשפטיות.

הסכמי הלוואה בין בני משפחה

אמנם כשמדובר באנשים הקרובים אליכם- אתם סומכים עליהם בעיניים עצומות, אך כאשר מעורב כסף בעניין, חשוב שהדברים יהיו כתובים וברורים. מומלץ מאוד לעגן הסכמות אלו בהסכם משפטי מכבד ורגיש, אשר ימנע חיכוכים ואי נעימויות בעתיד.